«Նշխար» ռադիոալիք 107.5
ուրախությամբ հայտնում ենք, որ արդեն գործում է Արցախի թեմի «Նշխար» ռադիոալիքը 107.5 հաճախականությամբ,, որի եթերում հեռարձակվում են հոգևոր հաղորդաշարեր, սուրբգրային ընթերցումներ և մեկնություններ, քարոզներ, ինչպես նաև ազգային-մշակութային և հոգևոր թեմաներով այլ նյութեր։ Ռադիոսփռման գլխավոր նպատակը քրիստոնեական մեր հավատքի նորոգությունն է` հիմնված Սուրբ Գրքի և Եկեղեցու Սրբազան ավանդության վրա։
Ունկնդիր լինելով ռադիոալիքին` կարող եք ստանալ Ձեզ հուզող հարցերի պատասխանները և ամրապնդել կապը մեր Տեր Հիսուս Քրիստոսի և նրա առաքելահիմն Եկեղեցու հետ, «քանզի դրանք լսելով՝ իմաստունն ավելի կիմաստնանա, կրթյալը կստանա կյանքի ուղեցույց» (Առակներ 1:5):

Радиоканал 107.5 "Ншхар"
Рады сообщить Вам, что в Арцахской епархии действует радиоканал "Ншхар" частотой 107,5 , который транслирует духовные программы, библейские чтения и толкования, проповеди, а также другие материалы на национально-культурные и духовные темы. Основная цель радиовещания – возобновление нашей христианской веры на основе Священной Книги и Священного Предания Церкви.
Слушая радиоканал, Вы можете получить ответы на волнующие Вас вопросы и укрепить связь с Господом нашим Иисусом Христом и Его Апостольской Церковью, «ибо, послушает мудрый — и умножит познания, и разумный найдет мудрые советы» (Притчи 1:5).